Sazka Mobil vám krade 25 korun denně za internet na den.

Jelikož jsou tarifní ceny v ČR absurdní, z principu vedu ještě předplacenku u virtuálního operátora „Sazka mobil“, který má dle všeho jednu z nejvýhodnějších předplacenek na českém trhu. Až na drobnost jménem Internet na den. Pokud si totiž nedáte pozor, bude hamižná Sazka z vašeho kreditu odečítat 25 korun denně za směšných 25mb dat – protože tak už je to nastavené při koupi Sazka Mobil sim karty.

Jak službu bez internetu na den deaktivovat?

Z mobilní aplikace to nelze – nebo jsem to alespoň nenašel. Trošku podpásovka, řekl bych. Běžte tedy do samobsluhy Sazka Mobil a po příhlášení jděte do záložky „Balíčky“.

V této sekci musíte doscrollovat na sekci „data a ostatní„. A musíte aktivovat službu „Bez internetu na den“. Chápete? Musíte si aktivovat službu, aby vám Sazka Mobil neodečítala 25 korun denně.

Výsledek by měl vypadat takhle:

Tohle musel vymýšlet člověk, který postrádá páteř (mimochodem, appku dělala firma Cleverlence, snad vás pálilo trošku svědomí během vývoje). – jinak to nazvat neumím. Lidé, kteří tohle odírání ignorují, přijdou o svůj předplacený kredit za pár dnů a budou se divit, jak je to možné.

5 thoughts on “Sazka Mobil vám krade 25 korun denně za internet na den.

 1. Karel Reply

  A teď už není možnost zrušení ani v samoobsluze. Sazka mobil jsou zloději.

  • Iveta Reply

   Ja jsem to v samoobsluze nasla. I v aplikaci. Synovi to ale sezralo 200,-, nez jsme zjistili, proc mu ten kredit tak rychle nizi…otresny zpusoby….

 2. Sharky Reply

  Jak to prosím zrušit ..píše mne to nemáte aktivovaný žádný balíček ale pořád mne to bere peníze

  Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *